REFABRIC

Naprawa i serwis tabletów Poznań

Oferujemy profesjonalny serwis tabletów w Poznaniu. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi pracowników oraz doskonałemu zapleczu technicznemu gwarantujemy wysokiej jakości naprawy oraz krótkie terminy realizacji usług. Nasi serwisanci to doświadczeni fachowcy w naprawie sprzętu elektronicznego, dzięki czemu możesz liczyć nie tylko na profesjonalną i szybką realizację zlecenia, ale także na profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne.

Każdą naprawę poprzedzamy rzetelnym zdiagnozowaniem awarii. Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową wszystkich modeli tabletów wiodących producentów. Naprawy wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznych narzędzi. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych części zamiennych, pochodzących od zaufanych dostawców. Oferowana przez nas naprawa tabletów w Poznaniu obejmuje zarówno usterki elektroniczne, jak i uszkodzenia mechaniczne - powstałe w wyniku upadku lub uderzenia.

Serwis tabletów Poznań - nasze usługi

Oferowana przez nas naprawa tabletów w Poznaniu obejmuje wszystkie najczęściej pojawiające się awarie - począwszy od uszkodzonego wyświetlacza, przez wymianę głośnika i mikrofonu, aż po naprawę płyty głównej.

  • Wymiana wyświetlacza w tablecie

Uszkodzony wyświetlacz w tablecie jest z reguły wynikiem uderzenia bądź upadku urządzenia. W rezultacie ekran przestaje być czytelny, a sam tablet traci na estetyce. Uszkodzenia ekranu nie zawsze wiążą się z czynnikami mechanicznymi. Brak obrazu wynika niekiedy na przykład z defektu podświetlenia. Nasz serwis tabletów w Poznaniu oferuje profesjonalną naprawę wyświetlacza, która obejmuje jego demontaż oraz wymianę.

  • Wymiana baterii w tablecie

Każdy akumulator ulega z czasem zużyciu. Dotyczy to również tabletów. Do najczęstszych objawów wyeksploatowanej baterii zalicza się skrócony czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu, problem z uruchomieniem tabletu czy kłopoty z jego ładowaniem. Wymiana baterii w tablecie staje się po pewnym czasie koniecznością. Samodzielne próby tego rodzaju czynności serwisowych mogą zakończyć się uszkodzeniem obudowy lub podzespołów tabletu, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych specjalistycznych usług.

  • Wymiana głośnika, mikrofonu i modułu aparatu fotograficznego w tablecie

Nasz serwis tabletów w Poznaniu oferuje także naprawę podzespołów tabletu: głośników, mikrofonów oraz modułów aparatu fotograficznego. Błyskawicznie diagnozujemy tego rodzaju usterki i równie szybko je usuwamy. Naprawy wiążą się zazwyczaj z profesjonalną wymianą podzespołów.

  • Wymiana gniazd zasilania, słuchawkowych, USB, kart pamięci w tablecie

Oferowana przez naszą firmę naprawa tabletów obejmuje także wymianę lub serwis gniazd urządzenia. Zapewniamy fachową wymianę gniazd zasilania, USB, HDMI, słuchawkowych, kart pamięci i innych podzespołów narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli zaobserwujesz jakiekolwiek niepokojące objawy podczas ładowania tabletu, zgłoś usterkę do naszego serwisu.

  • Naprawa płyty głównej w tablecie

Czarny lub biały ekran wyświetlacza, brak reakcji na włącznik, występowanie charakterystycznych pasków na ekranie, niewyraźny obraz - objawów świadczących o uszkodzeniu płyty głównej może być wiele. Zgłoś się do nas, aby dokonać dokładnej oceny niepokojących sygnałów. Zapewniamy wstępną diagnozę oraz profesjonalną naprawę płyty głównej.

Naprawa tabletów Poznań - co nas wyróżnia?

Podejmujemy się trudnych i skomplikowanych napraw tabletów, również tych powstałych w wyniku kontaktu urządzenia z wodą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy usługę door-to-door polegającą na odbiorze uszkodzonego sprzętu i dostarczeniu go po naprawie pod wskazany adres. Wystarczy, że zgłosisz usterkę za pomocą dostępnego na naszej stronie internetowej formularza kontaktowego.

Serwis tabletów - dlaczego Refabric?

Refabric to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów, którzy oferują profesjonalną diagnozę usterki oraz sprawną naprawę tabletu. Zapewniamy szeroki zakres usług - od drobnych napraw pojedynczych elementów, przez wymianę kompletnych podzespołów, aż po zaawansowane naprawy płyt głównych. Posiadamy w pełni wyposażony serwis, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową oraz błyskawiczną naprawę tabletów w Poznaniu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Napisz do nas: