REFABRIC

Serwis iPhone Poznań

Refabric mieści się w centrum Poznania, co gwarantuje szybki i sprawny dojazd do punktu serwisowego. Dzięki temu swój telefon można oddać do naprawy chociażby przy okazji zakupów. Z racji, że wiele usterek można usunąć na bieżąco, może okazać się, że w pełni sprawnego smartfona odbierzesz jeszcze tego samego dnia. Sprawnie, szybko, wygodnie i co najważniejsze - skutecznie. Korzystając z usług profesjonalnego serwisu Apple w Poznaniu, masz gwarancję, że Twój iPhone jest w dobrych rękach i wróci do Ciebie w pełni sprawny: z nową szybką, działającym ekranem dotykowym i wydajną baterią. Uszkodzone gniazdo ładowania czy porysowana obudowa nie będą już spędzać snu z powiek. Telefon będzie działać i prezentować się nienagannie.

serwis iphone poznań

Napisz do nas:

Estetyka i wygoda

Za pośrednictwem Iphone'a wykonujemy wiele zadań: planujemy wieczór, płacimy rachunki, umawiamy spotkanie, robimy zakupy, a nawet pracujemy. Nic dziwnego, że sprawny telefon to absolutna podstawa. Rozumiemy, że musi również odpowiednio się prezentować. To narzędzie pracy, ale też gadżet, którym warto się pochwalić. Troszczymy się także o zachowane w pamięci urządzenia dane (zdjęcia, muzyka) oraz ustawienia. iPhone to nie tylko narzędzie: został skonfigurowany zgodnie z indywidualnymi potrzebami, zawiera prywatne dane, które staramy się uszanować. To prawdziwy, wirtualny pokój, w którym mieszczą się książka telefoniczna, ważne dokumenty, raporty do pracy, zdjęcia z wakacji i ukochane płyty. Próba samodzielnej naprawy może narazić właściciela na ich utratę, brak prawa do skorzystania z gwarancji, a nawet poniesienie dodatkowych kosztów do zakupu nowego telefonu włącznie. Z tego względu warto powierzyć profesjonalistom swój iPhone. Serwis w Poznaniu zaprasza!.

iPhone 6 IPhone 6 Plus iPhone 6S iPhone 6S Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone X iPhone XR iPhone XS iPhone XS MAX iPhone 11 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone SE 2020 iPhone 13 mini iPhone 13 iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max iPad mini 1/2/3 iPad mini 4 iPad mini 5 iPad 2/3/4 iPad 5/6 iPad 7 iPad 8 iPad 9 iPad Air iPad Air 2 iPad Air 3 iPad Air 4 iPad Pro 9,7" iPad Pro 10,5"

Nasz serwis iPhone'a znajduje się w Poznaniu na Wildzie, przy ul. Rolnej 41. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

iPhone – serwis w Poznaniu

-->

Smartfony to nieodłączny element codzienności większości ludzi. Nie rozstajemy się z nimi, ponieważ ich użytkowanie pozwala na pełną kontrolę wielu spraw, stały kontakt i dostęp do najważniejszych informacji. Usterki iPhone’ów najczęściej wiążą się z uszkodzeniem wyświetlaczy, co uniemożliwia normalne korzystanie z telefonu komórkowego. W naszym serwisie iPhone'a w Poznaniu oferujemy kompleksową opiekę, obejmującą naprawę zarówno wyświetlaczy, jak i baterii oraz obudowy, korpusu i tylnej klapki. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie iPhone’ów oraz innych marek smartfonów. W naszej codziennej pracy spotykamy się z wieloma awariami, które z łatwością naprawiamy. Staramy się serwisować sprzęt jak najszybciej, by nie odbierać naszym klientom dostępu do niezbędnych urządzeń.

Naprawa iPhone'a

Naprawa iPhone’a to najbardziej popularna usługa, którą świadczymy w Poznaniu. Nasi klienci znajdą u nas skuteczną oraz fachową pomoc w zakresie wymiany zbitej szybki, wymiany nieskutecznej baterii oraz wymiany zniszczonej obudowy. Niekiedy serwisowanie uszkodzonego telefonu zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut, i tak jest w większości przypadków. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci szybko otrzymali w pełni sprawne urządzenie komórkowe. Nasz serwis obejmuje głównie:

  • wymianę szybki

W momencie uszkodzenia przedniej szklanej szybki warto od razu udać się do serwisu, w celu jej wymiany. Duże zniszczenie najczęściej jest spowodowane upadkiem z wysokości. Wówczas ekran może okazać się niemalże niewidoczny. Nawet przy mniejszych stłuczeniach ekran nie tylko wygląda nieestetycznie, ale również jest niekomfortowy w użytkowaniu, a korzystanie z iPhone'a z rozbitą szybką może doprowadzić z czasem do większych uszkodzeń wyświetlacza. W przypadku dużej usterki ekran może w ogóle nie reagować na dotyk lub na ekranie mogą pojawić się zasłaniające paski. Wówczas niezbędna będzie wymiana nie tylko wyświetlacza, a także całego przedniego panelu. By tego dokonać, należy oddzielić uszkodzoną część od reszty wyświetlacza i zamontować nową szybę. Wyświetlacz jest odpowiednio czyszczony, a po nałożeniu nowej szybki całość jest łączona pod wpływem wysokiej temperatury. Serwis wykonywany jest w taki sposób, by nie dopuścić do uszkodzenia innych elementów telefonu.

  • wymianę baterii

Po około rocznym stosowaniu iPhone’a wydajność jego baterii spada średnio o 50%. Oznacza to, że telefon wymaga częstszego ładowania. Jest to spowodowane tym, że wykorzystywane baterie nie są w stanie zapewnić właściwego zapasu energii tak zaawansowanym technologiom, jak telefony Apple’a, na dłużej niż kilkanaście godzin. Gdy telefon nagle się wyłącza, pomimo kilku procent pojemności akumulatora, to sygnał, że bateria nie działa już poprawnie. Gdy zbagatelizujemy problem związany z niską wydajnością baterii, to komfort użytkowania telefonu z pewnością spadnie. Mocno zużyta bateria może w konsekwencji doprowadzić do uszkodzenia komórki – gdy ogniwo zacznie się powiększać, czyli puchnąć w wyniku dużego obciążenia, ekran oraz obudowa mogą zostać uszkodzone. Baterie warto wymieniać co dwa lata, by zapewnić sobie wysoką jakość stosowania telefonów komórkowych.

  • wymianę obudowy, korpusu oraz tylnej klapki

Jedną z najbardziej reprezentacyjnych części w każdym telefonie komórkowym jest jego obudowa. Przy częstym użytkowaniu może ona zostać wgnieciona, porysowana lub uszkodzona w jeszcze inny sposób. Takie usterki nie tylko prezentują się źle, ale również całe urządzenie traci na wartości, a uszkodzenia mogą w końcu doprowadzić do zniszczenia całego telefonu. Gdy obudowa jest mocno wygięta, może dojść do rozklejenia się ekranu, wystąpienia kłopotów z dotykiem oraz zasięgiem, powstania mikropęknięć wewnątrz płyty. Po wymianie obudowy na nową iPhone zyskuje na wartości, co jest korzystne w przypadku chęci sprzedaży, ryzyko uszkodzenia płyty głównej i wystąpienia innych usterek jest redukowane do 0, chronione jest wnętrze przed dostaniem się do środka szkodliwych substancji płynnych.

iPhone - naprawa Apple'a w serwisie

Samodzielna wymiana części do telefonu iPhone jest często kierowana chęcią oszczędności. Nie zawsze jednak zakupione towary są tańsze niż naprawa urządzenia w serwisie iPhone'a. W teorii wymiana na własną rękę jest możliwa, posługując się instrukcjami z internetu, jednak by właściwie usunąć zniszczone części i odpowiednio wymienić je na nowe, nie doprowadzając tym samym do kolejnych usterek, warto skorzystać z usług profesjonalistów.

W Refabric posiadamy jakościowy sprzęt oraz najlepsze narzędzia, dzięki którym naprawa jest szybka, prosta i efektowna. Nie trzeba się martwić, że zostawiony do naprawy iPhone zupełnie straci na wartości i przestanie działać. Do wymiany szybki, wyświetlacza, baterii, a nawet obudowy niezbędne są specjalistyczne narzędzia o odpowiednich parametrach. Amatorskie próby szybko mogą skończyć się fiaskiem, co w konsekwencji może doprowadzić to zupełnego uszkodzenia telefonu komórkowego lub narazić użytkownika na ponoszenie dodatkowych kosztów.

Serwis iPhone w Poznaniu - FAQ

Do zbicia szybki w telefonach iPhone dochodzi na ogół w wyniku upadku. Warto wówczas przynieść do nas uszkodzony telefon, by zapobiec większym usterkom wyświetlacza. Większe zniszczenia prowadzą często do awarii przedniego panelu. Świadczone przez nas usługi serwisowe zapobiegają takim sytuacjom i poprawiają komfort użytkowania telefonu. Warto pamiętać, że wiele usterek może być usuniętych na bieżąco. W wielu przypadkach w naszym serwisie iPhone w Poznaniu oddajemy klientom sprawnego smartfona jeszcze tego samego dnia.

iPhone to urządzenie, dzięki któremu wykonuje się wiele zadań – płaci rachunki, planuje kolejne dni, umawia spotkania, robi zakupy itp. Spadek wydajności baterii oznacza wolniejsze uruchamianie się aplikacji, zmniejszenie głośności, niższą płynność przewijania. Wymiana baterii może być więc rozwiązaniem powyższych problemów. Warto pamiętać, że już rok od pierwszego użycia, wydajność tego podzespołu spada o około 50%. Dzięki wymianie unikniesz uszkodzenia telefonu w wyniku zbyt dużego obciążenia baterii.

Jeśli Twój iPhone się nie ładuje, możliwe, że konieczna jest wymiana gniazda ładowania. Złącze to jest narażone na uszkodzenie, gdyż wielu użytkowników smartfonów ładuje je co najmniej raz dziennie. Jeśli wykorzystywany przewód USB nie jest uszkodzony (nie ma widocznych pęknięć, bolec nie jest wygięty), może być konieczna wymiana gniazda ładowania.

Awaria wyświetlacza w iPhone może objawiać się np. paskami lub plamami na ekranie, migoczącym obrazem, ale również wtedy, gdy ekran nie reaguje na nasz dotyk. Jeśli w wyniku upadku, ekran w Twoim iPhone uległ uszkodzeniu, konieczna jest jego wymiana na nowy. Wiąże się to z wymianą całego przedniego panelu. W przeciwnym razie awaria zapewne się pogłębi, a co za tym idzie, naprawa będzie kosztowniejsza, a w niektórych przypadkach wyjściem będzie tylko wymiana na nowy smartfon. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze udanie się do serwisu iPhone w Poznaniu. Doświadczony zespół specjalistów z pewnością fachowo Ci doradzi i dokona szybkiej naprawy. Oddając swojego iPhone'a do naszego serwisu, masz pewność, że proces wymiany wyświetlacza będzie przeprowadzony na wysokim poziomie z zachowaniem wysokiej jakości obrazu. Zastanawiasz się, ile kosztuje wymiana uszkodzonego wyświetlacza w iPhone? Cena uzależniona jest od modelu, a także stopnia awarii. Oferujemy konkurencyjne ceny.

Awaria głośnika jest niestety jednym z najczęstszych problemów iPhone'a. Zepsuty głośnik uniemożliwia korzystanie z podstawowej funkcji każdego telefonu, czyli połączeń. Kolejną kwestią jest słuchanie muzyki, czy oglądanie filmików na smartfonie. Próba samodzielnej wymiany głośnika może tylko pogorszyć sprawę, szczególnie ze względu na technologię, z której korzysta iPhone. Korzystając z naszego serwisu iPhone w Poznaniu, możesz liczyć na sprawną i profesjonalną naprawę Twojego smartfona - wymienimy uszkodzony głośnik szybko i sprawnie.